تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

انواع واشر و فلنچ (گسکت)

Author

انواع واشر و فلنچ (گسکت)

در طیف وسیعی از صنایع و محصولات تخصصی و تولید کنندگان ، انواع واشر و فلنچ برای تعمیرات و نگهداری قطعات لازم است که به واشر درزگیری یا درزبندی نیز معروف است .

زمینه استفاده واشر بسیار وسیع است اما زمینه های تخصصی استفاده از واشر عبارتند از : کشاورزی ، خودرو ، زمینه های الکترونیکی ، مهندسی ، آبیاری ، نفت ، پمپ و غیره .

تماس با ما

انواع واشر و فلنچ

در طیف وسیعی از صنایع و محصولات تخصصی و تولید کنندگان ، انواع واشر و فلنچ برای تعمیرات و نگهداری قطعات لازم است که به واشر درزگیری یا درزبندی نیز معروف است .

زمینه استفاده واشر بسیار وسیع است اما زمینه های تخصصی استفاده از واشر عبارتند از :

کشاورزی ، خودرو ، زمینه های الکترونیکی ، مهندسی ، آبیاری ، نفت ، پمپ و غیره . با توجه به تنوع جنس واشر و اندازه ی آن و همچنین شرایط کار واشر و فلنچ که شامل نقشه کار ، محیط کار ، دمای موجود ، اسیدی و یا بازی بودن و حتی مرطوب بودن محیط ؛ تولید واشر و فلنچ نیازمند وجود کادر مجرب و لوازم مخصوص می باشد .

این واحد صنفی مفتخر است که با توجه به استاندارد های جهانی قادر به تولید انواع واشر و فلنچ ؛ با هر نوع نقشه ، سایز و جنس می باشد . لازم به ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به تولید انواع قالب اعم از ماتریس و تیغه ای می باشد .

کاربرد های واشر و فلنچ :

  • جایگزینی واشر قدیمی یا فرسوده
  • جلوگیری از نشت
  • آب بندی انواع قطعات
  • استفاده در انواع تعمیرات خانگی
  • و ...
  • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه انواع واشر و فلنچ در ابعاد و اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .