تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

پکینگ نسوز رمی روغنی

Author

پکینگ نسوز رمی روغنی

پکینگ نسوز رمی روغنی جزو یکی از استاندارد ترین پکینگ های شناخته شده است که از قابلیت تحمل فشار و همچنین استحکام بسیار مطلوبی برخوردار است .

این پکینگ از الیاف بسیار مستحکم گیاهان خاص بافته می شود و به همین دلیل مقاومت کششی بسیار بالایی دارد . پکینگ نسوز رمی روغنی جزو یکی از پر مصرف ترین محصولات جهت آب بندی می باشد .

تماس با ما

پکینگ نسوز رمی روغنی

پکینگ نسوز رمی روغنی جزو یکی از استاندارد ترین پکینگ های شناخته شده است که از قابلیت تحمل فشار و همچنین استحکام بسیار مطلوبی برخوردار است . این پکینگ از الیاف بسیار مستحکم گیاهان خاص بافته می شود و به همین دلیل مقاومت کششی بسیار بالایی دارد .

پکینگ نسوز رمی روغنی جزو یکی از پر مصرف ترین محصولات جهت آب بندی می باشد . به جهت حفظ ثبات ، استحکام و مقاومت حرارتی بیشتر و بهتر ؛ الیاف به کار رفته در این محصول به روغن سیلیکون آغشته شده است که این امر موجب درزگیری و عملکرد بهتری می شود . از ویژگی های بارز پکینگ نسوز رمی روغنی پوشش روان کننده بسیار مطلوب آن است .

تحمل حرارتی این محصول معادل 100 درجه سانتیگراد بوده و در شفت هایی تا 12 دور بر ثانیه هم عملکرد مناسبی از خود نشان داده است .

ویژگی ها پکینگ نسوز رمی روغنی :

 • ویژگی ها پکینگ نسوز رمی روغنی:
 • تراکم : شاید یکی از مهمترین و تنها وجه تمایز این پکینگ نسبت به دیگر محصولات نسوز تراکم این محصول باشد . پکینگ رمی روغنی در تراکم های 1.3 و 1.4 گرم بر سانتیمتر مکعب بافته می شود .
 • میزان تحمل فشار : میزان تحمل فشار این پکینگ آب بندی در روتور ها 20 بار ، در شیر آلات و ولو ها 100 بار می باشد .
 • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه پکینگ نسوز رمی روغنی در ابعاد و اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .

دیتا شیت پکینگ نسوز رمی روغنی

وزن تقریبی هر متر از سایزهای مختلف پکینگ

25 20 18 16 14 12 10 8 6 4 سایز به میلیمتر
1 3/4 11/16 5/8 9/16 1/2 3/8 5/16 1/4 5/32 سایز به اینچ
875 560 454 359 275 202 140 90 51 23 وزن ( گرم بر متر )

 

مشخصات فنی پکینگ

Static & Valves

Reciprocating

Rotary

PARAMETERS
100 50 20 Max. Perssure (bar)1
12 ~ 0 Max. Speed (m/s)1
100 ~ 20- Temperature (oC)1
1.4 ~ 1.3 Density (g/cm3)1
8 ~ 6 PH Range

بررسی پکینگ نسوز رمی روغنی

بررسی پکینگ نسوز رمی روغنی توسط متخصصین پارت صنعت رحیمی :

بسیاری از محصولات مواد نسوز ساختار و پایه شیمیایی دارند و کمتر محصولی وجود دارد که از مواد طبیعی ساخته شده باشد . اما در شاخه پکینگ های نسوز محصولاتی وجود دارد که 80 درصد مواد تشکیل دهنده آن طبیعی هستند و جزو گروه پکینگ های آب بندی دوست دار محیط زیست به حساب می آیند . در این صفحه به بررسی یکی از این پکینگ های آب بندی می پردازیم . 

پکینگ نسوز رمی روغنی جزو یکی از خاص ترین پکینگ های موجود در بازار است . به علت تحمل حرارت پایین و محصولات جایگزین بسیار زیاد و مقرون به صرفه ، استفاده از این محصول منطقی به نظر نمیرسد . البته برای مصارف خاص و استفاده در شرایط بهداشتی این پکینگ به صورت انحصاری در اختیار شما قرار داده می شود 

ساختار پکینگ نسوز رمی روغنی:

در مورد ساختار پکینگ نسوز رمی روغنی باید اعتراف کنیم که ، طبیعی ترین محصول در صنعت مواد نسوز است . متریال اصلی تشکیل دهنده آن عبارت است از : الیاف طبیعی ، الیاف حیوانی و روغن سیلیکون . الیاف طبیعی و الیاف حیوانی طبق ترکیب 50 درصد از هر کدام به یکدیگرمخلوط شده و پس از انتقال به دستگاه های بافت پکینگ به صورت نخ های چهار گوش 4*4 میلیمتر و 25*25 میلیمتر بافته می شوند .

لازم به ذکر است که الیاف استفاده شده برای تولید این محصول از مرغوب ترین الیاف موجود در بازار بوده و به دلیل نیاز به تحمل فشار بالا ، بخش عمده ای از این الیاف را گیاه رامی تشکیل می دهد . سپس به منظور انسجام و پایداری الیاف تشکیل دهنده محصول ، این پکینگ به سردخانه منتقل شده و در آنجا تحت دمای  – 20 درجه سانتیگراد به مدت 12 ساعت قرار میگیرد . پس از اتمام زمان قرار گیری در سردخانه ، این پکینگ ها به روغن سیلیکون آغشته می شود .

روغن سیلیکون سبب کامل شدن فرآیند آب بندی و همچنین روانکاری هرچه بهتر خواهد شد ؛ به همین دلیل به این محصول پکینگ رامی روغنی گفته می شود . سپس بار دیگر این پکینگ رمی روغنی به سرخانه منتقل می شود و به منظور تثبیت روغن سیلیکون 12 ساعت این فرآیند ادامه خواهد داشت .

جهت خرید و مشاوره رایگان

کاربرد پکینگ نسوز رمی روغنی :

 • کاربردی به عنوان درزگیر و آب بند در تاسیسات دریایی ، تاسیسات نفتی و کلیه صنایعی که در آب شور دریا قرار دارند
 • مورد استفاده برای آب بندی انواع مخازن آب شیرین و آب شور
 • کاربردی جهت درز بندی در پمپ های آب آشامیدنی
 • کاربردی در پمپ های استفاده شده آب شور
 • استفاده در لوله های بخار
 • استفاده در پمپ های آب آشامیدنی
 • یکی از بهترین گزینه ها جهت استفاده در محیط شور آب دریا
 • و ...