تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

پکینگ نسوز رمی تفلون

Author

پکینگ نسوز رمی تفلون

پکینگ نسوز رمی تفلون با استفاده از الیافی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است . این الیاف بسیار مخصوص از گیاه اینکارتژ ساخته شده است . این گیاه به گیاه سخت معروف است و از الیاف آن برای تولید نخ های نسوز با دوام استفاده میشود .

الیاف این گیاه پس از جداسازی و مقام سازی به صورت کامل روغن کاری شده است و برای کارایی بهتر از روغن سیلیکون استفاده می شود که به تحمل حرارت بیشتر این پکینگ نسوز کمک می کند .

تماس با ما

پکینگ نسوز رمی تفلون

پکینگ نسوز رمی تفلون با استفاده از الیافی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است . این الیاف بسیار مخصوص از گیاه اینکارتژ ساخته شده است . این گیاه به گیاه سخت معروف است و از الیاف آن برای تولید نخ های نسوز با دوام استفاده میشود .

الیاف این گیاه پس از جداسازی و مقام سازی به صورت کامل روغن کاری شده است و برای کارایی بهتر از روغن سیلیکون استفاده می شود که به تحمل حرارت بیشتر این پکینگ نسوز کمک می کند . به جهت حفظ استحکام و قابلیت استفاده در محیط های بهداشتی و نیز تحمل حرارت بهتر و بیشتر ؛ الیاف رمی به تفلون و یا همان PTFE آغشته شده است .

لازم به ذکر است که میزان تفلون به کار رفته در پکینگ نسوز رمی آن قدر زیاد است که آن را به صورت PTFE اشباع شده به حساب می آورند . از دیگر ویژگی های این پکینگ می توان به استحکام بالای این محصول و تحمل در برابر فشار و همچنین مقاومت کششی بسیار مطلوب آن اشاره کرد . پکینگ نسوز رمی تفلون برای خدمات هیدرولیک توصیه شده است .

ویژگی های پکینگ رمی تفلون :

 • تحمل حرارت : شاید بتوان یکی از مهمترین نقطه ضعف های پکینگ رمی تفلون را تحمل حرارت آن نامید . میزان تحمل حرارت این محصول تا 130 درجه سانتیگراد اندازه گیری شده است .
 • تحمل فشار : حداکثر فشار کاری پکینگ رمی تفلون در پمپ های چرخشی 3 مگاپاسکال ، در پمپ های متقاطع 6 مگا پاسکال و در شیر آلات و ، ولو ها تا 15 مگاپاسکال اندازه گیری شده است .
 • کارکرد در محیط های شیمیایی : یکی از امتیازات این پکینگ گیاهی ، توان کارکرد در محیط های نیمه اسیدی و نیمه بازی می باشد . رنج ( PH ) اندازه گیری شده برای این محصول 5 تا 11 می باشد .
 • تراکم : میزان تراکم پکینگ نسوز رمی تفلون معمولا 1.4 تا 1.3 گرم بر متر مکعب می باشد .
 • استحکام بالا ، مقاومت در برابر سرما و حفظ ساختار در دمای -50 درجه سانتیگراد ، توصیه شده برای استفاده خدمات هیدرولیک ، انسجام ذرات و . . .
 • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه پکینگ رمی تفلون در ابعاد و اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .

دیتا شیت پکینگ نسوز تفلون گرافیت

وزن تقریبی هر متر از سایزهای مختلف پکینگ

25 20 18 16 14 12 10 8 6 4 سایز به میلیمتر
1 3/4 11/16 5/8 9/16 1/2 3/8 5/16 1/4 5/32 سایز به اینچ
800 640 519 410 314 231 160 103 58 26 وزن ( گرم بر متر )

مشخصات فنی پکینگ

Static & Valves

Reciprocating

Rotary

PARAMETERS
200 100 20 Max. Perssure (bar)1
16 ~ 0 Max. Speed (m/s)1
280 ~ 200- Temperature (oC)1
1.6 ~ 1.5 Density (g/cm3)1
14 ~ 0 PH Range

بررسی پکینگ نسوز تفلون گرافیت

بررسی پکینگ نسوز تفلون گرافیت توسط متخصصین پارت صنعت رحیمی :

پکینگ های آب بندی یکی از مهمترین محصولات در صنعت روز دنیا به حساب می آیند . این محصولات به پکینگ های پمپ و نخ آب بندی نیز معروف هستند . تنوع بسیار گسترده ای که در گروه مواد نسوز وجود دارد سبب شده تا پکینگ های نسوز بسیار زیادی تولید و عرضه شوند . پکینگ های نسوز بیشتر بر اساس درجه حرارت دسته بندی می شوند . تعداد بسیار کمی از پکینگ های نسوز وجود دارند که قابلیت استفاده در محیط های بهداشتی و یا پمپ های بهداشتی را داشته باشند ، در این صفحه محصولی به نام پکینگ تفلون گرافیت به شما معرفی خواهیم کرد که از جزو گروه پکینگ های نسوز بهداشتی به حساب می آیند .

ساختار پکینگ نسوز تفلون گرافیت:

بسیار واضح است که ساختار اصلی تشکیل دهنده پکینگ تفلون گرافیت ، تفلون ( PTFE ) و گرافیت است . اما در مورد ترکیب شدن این دو نوع متریال با یکدیگر ، روش های مختلفی برای تولید وجود دارد . اولین روش تولید این پکینگ ، ترکیب رشته های تفلون () که به صورت الیاف در آمده با گریس و گرافیت می باشد . در نوع دوم این محصول ترکیب الیاف گرافیت خالص با تفلون ( PTFE ) را شاهد هستیم . هر دو نوع این محصولات هیچ تفاوتی از لحاظ مشخصات فنی با یکدیگر نخواهند داشت . سومین روش تولید پکینگ تفلون گرافیت ، ترکیب رشته های تفلون ( PTFE ) با رشته های گرافیت می باشد . در این نوع هم تفاوتی در مشخصات فنی با دو نوع دیگر وجود ندارد ؛ اما از نظر ظاهری کاملا محصول متفاوتی را شاهد هستیم .

جهت خرید و مشاوره رایگان

کاربرد پکینگ رمی تفلون :

 • مناسب ترین گزینه جهت آب بندی و درز بندی در محیط هایی مثل دریا و صنایع کشتی سازی
 • مناسب برای درز بندی در انواع شناور ها و پمپ های آب شور تحت فشار
 • کاربردی برای استفاده در پمپ های خلا در محیط های آزمایشگاهی
 • کاربردی در آب بندی های دارای کشش و سایش فراوان
 • استفاده در انواع لوله های بخار شیمیایی
 • کاربردی در محیط های اسیدی و قلیایی
 • کاربردی در پمپ های آب آشامیدنی
 • و ...