تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

فنر فشاری

Author

فنر فشاری

فنر فشاری یکی از محصولاتی است که به مجموعه پارت صنعت رحیمی سفارش داده می شود.

این نوع فنر که کاربرد فراوان و گسترده ای در همه صنایع دارد با توجه به نیاز مشتری از فولاد ساخته می شود که با قدرت آن رابطه مستقیمی دارد.

تماس با ما

فنر فشاری

از یک مارپیچ تشکیل شده است که بین نوارهایش فاصله وجود دارد و هنگام اعمال نیرو به هم نزدیک تر می شوند ، طبق تحقیقات فنر فشاری یکی از پرکاربردترین نوع فنرها است که در اکثر صنایع قابل استفاده می باشد .

نشانه ی بارز آن ها این است که این نوع فنرها برای نشان دادن خاصیت اصلی و کاربردی خود ، باید تحت فشار قرار بگیرند.

ویژگی های فنر فشاری :

  • از یک مارپیچ تشکیل شده است که بین نوارهایش فاصله وجود دارد و هنگام اعمال نیرو به هم نزدیک تر می شوند ، طبق تحقیقات فنر فشاری یکی از پرکاربردترین نوع فنرها است که در اکثر صنایع قابل استفاده می باشد . نشانه ی بارز آن ها این است که این نوع فنرها برای نشان دادن خاصیت اصلی و کاربردی خود ، باید تحت فشار قرار بگیرند. به این صورت که انرژی مکانیکی را درون خود ذخیره می کنند و سپس به نحو مطلوب آزاد می کنند واز این نظر عملکردشان بر خلاف فنرهای کششی است { به اینصورت که فنرهای کششی از یک مارپیچ تشکیل شده اند و نوارهای مارپیچ نزدیک به هم هستند و در مقابل اعمال نیرو از یکدیگر دور می شوند} . در واقع می توان گفت فنر فشاری هنگام پاسخ به اعمال نیروی خارجی تغییر شکل میدهد .
  • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه انواع فنر فشاری در اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .

جهت خرید و مشاوره رایگان

ساختار فنرهای فشاری:

در واقع فنرهای فشاری همان توسعه یافته ی یک میله ساده است ، برای استفاده بهتر از فضای موجود ، خود میله به صورت مارپیچ می شود تا بتواند فشار را به صورت محوری تحمل کند.

فنرهای فشاری را با دستگاه های مدرن که به سیستم های کنترلی بسیار دقیق مجهز هستند تولید می کنند.

حرف آخر اینکه هدف نهایی استفاده از فنر فشاری صرفا استفاده از خود آن نیست بلکه هدف به راه اندازی و استفاده بهینه از دستگاه های دیگر است و به صنایع مختلف کشور کمک به سزایی می رسانند