تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

فیبر نسوز نخ دار فنولیک

Author

فیبر نسوز نخدار فنولیک

فیبر نسوز نخ دار فنولیک از پارچه مقاوم  و ریز بافت از جنس کتان آغشته به رزین فنولیک تشکیل شده است . از ویژگی های فیبر نخ دار می توان به  مقاومت در برابر الکتریسیته ، تحمل حرارت 150 درجه سانتیگراد ، جذب پایین آب و قابلیت تراشکاری ، سوراخ کاری و پانچ نام برد .

موارد مصارف آن در ساخت چرخ دنده ، بوش ، قطعات با ضربه پذیری بالا و خصوصاً در صنایع الکترونیک است . این ورق با ضخامت 0/5 الی 100 میلیمتر با ابعاد 1 در 2 متر و در تنوع رنگی قهوه ای روشن و تیره ، زرد و قهوه ای مایل به قرمز موجود است .

تماس با ما

فیبر نسوز نخدار فنولیک

ورق و میلگرد فیبر نخ دار (Fibre Sheet and Rebar with yarn) از پارچه مقاوم و ریز بافت از جنس کتان آغشته و مستحکم شده به رزین فنولیک تشکیل شده است.

از بارزترین ویژگی های فیبر نخ دار مقاومت در برابر الکتریسیته و حرارت ۱۵۰ درجه سانتیگراد، جذب پایین آب و قابلیت تراشکاری، سوراخ کاری و پانچ می باشد. مورد مصرف این محصولات در ساخت چرخ دنده، بوش، قطعات با ضربه پذیری بالا و در انواع صنایع نساجي ، خودروسازي ، مواد غذايي خصوصاً در صنایع الکترونیک می باشد.

فیبر نخ دار از نوع فیبر نسوز با ضخامت ۵/۰ الی ۱۰۰ میلیمتر در ابعادهای ۲×۱، ۳/۱×۳/۱ و ۴/۱×۲/۱ متر در تنوع رنگی قهوه ای روشن و تیره، زرد و قهوه ای مایل قرمز و نوع میلگرد در طول ۱ متر در قطرهای ۱۰ الی ۲۰۰ میلیمتر در فروشگاه پارت صنعت رحیمی قابل عرضه می باشند

ویژگی هایی که این محصول را متمایز می سازند :

  • از بارزترین ویژگی های فیبر نخ دار مقاومت در برابر الکتریسیته و حرارت ۱۵۰ درجه سانتیگراد، جذب پایین آب و قابلیت تراشکاری، سوراخ کاری و پانچ می باشد. مورد مصرف این محصولات در ساخت چرخ دنده، بوش، قطعات با ضربه پذیری بالا و در انواع صنایع نساجي ، خودروسازي ، مواد غذايي خصوصاً در صنایع الکترونیک می باشد.
  • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه فیبر نسوز نخدار فنولیک در اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .

جهت خرید و مشاوره رایگان

کاربرد فیبر نسوز نخدار فنولیک :

  • موارد مصارف آن در ساخت چرخ دنده ، بوش ، قطعات با ضربه پذیری بالا و خصوصاً در صنایع الکترونیک است . این ورق با ضخامت 0/5 الی 100 میلیمتر با ابعاد 1 در 2 متر و در تنوع رنگی قهوه ای روشن و تیره ، زرد و قهوه ای مایل به قرمز موجود است .
  • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه فیبر نسوز نخدار فنولیک در اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .