تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

فیبر نسوز استخوانی ( تکسولیت )

Author

فیبر استخوانی ( تکسولیت )

فیبر استخوانی از ورق های کاغذ ، آغشته به رزین فنولیک ساخته شده است . از ویژگی های بارز آن می توان به جذب پایین آب ، عایق الکتریکی در ولتاژ بالا و مقاومت حرارتی 120 درجه سانتیگراد اشاره کرد . ضمناً به دلیل سختی جنس این ورق قابلیت تراشکاری دارد و سوراخ کاری آن با استفاده از ابزار دقیق امکان پذیر است .

از این فیبر عمدتاً در مولدهای برق ، دینام ها و ترانسفورماتورهای نیروگاه برق استفاده می شود . فیبر استخوانی با ضخامت 0/5 الی 50 میلیمتر در ابعاد 1 در 2 متر و تنوع رنگی قهوه ای تیره و مشکی در دسترس می باشد .

تماس با ما

پکینگ تفلون گرافیت

متریال پکینگ نوع دوم تحمل حرارتی مضاعفی نسبت به نوع اول دارد . از نخ تفلون که به روی آن روکشی از گرافیت خالص کشیده شده تشکیل می شود . جهت حفظ استحکام بیشتر از روغن سیلیکون در ساختار این پکینگ آب بندی استفاده شده است . موارد کاربرد آن با نوع اول یکی بوده و جایگزین بسـیار مناسبی جهت انواع کاسه نمد با فشار ضعیف نیز می باشد .

هر دو نوع پکینگ نسوز تفلون گرافیت از مرغوب ترین نوع الیاف بافته شده اند و با خاصیت روان کنندگی از پر استفاده ترین پکینگ های نسوز آب بندی به شمار می آیند .

جهت خرید و مشاوره رایگان

ورق فیبر استخوانی (Paper Sheet With Phenolic Resin) از ورقهای کاغذ آغشته به رزین فنولیک ساخته شده است و مشخصات فنی  آن نزدیک به فیبرنخدار می باشد،

از رزين فنوليک و ماتریس(کاغذ کرافت) تشکیل شده که با فشار بالای ۲۰۰۰ تن پخته می شود و از استحکام بسیار خوبی برخوردار است.

با این تفاوت که فیبر استخوانی قابلیت تراشکاری و پانچ را ندارد و سوراخکاری آن فقط با استفاده از ابزار دقیق امکان پذیر است. از ویژگی های بارز این ورق عایق الکتریکی در ولتاژ بالا، مقاوم در برابر حرارت تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد است.

فیبر استخوانی دارای مقاومت مکانیکی بسیار خوب و مقاومت الکتریکی عالی بوده و با توجه به مقاومت فوق العاده در مقابل حلال های شیمیایی و همچنین خاصیت جذب آب بسیار پایین کاربردهای عدیده ای در صنعت دارند.

موارد استفاده این محصول عمدتا در صنعت برق حهت استفاده در مولدهای برق، ترانسفورماتورها و دینام در نیروگاه برق می باشد.