تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

واشر گرافیت خالص گرافویل

Author

واشر گرافیت خالص (گراف اویل)

واشر گرافیت خالص  (گراف اویل) یک نمونه ساخته شده با دقیق ترین مهندسی های ممکن در بازار می باشد .

واشر گرافیت خالص  برای اکثر برنامه های کاربردی آب بندی مایع صنعتی مناسب  است. همان طور که از نام این محصول پیداست ؛ واشر گرافیت خالص یا همان گراف اویل از گرافیت خالص ساخته شده است و تمام ویژگی های منحصر به فرد گرافیت خالص را همراه با خود یدک می کشد .

تماس با ما

واشر گرافیت خالص (گراف اویل)

واشر گرافیت خالص  (گراف اویل) یک نمونه ساخته شده با دقیق ترین مهندسی های ممکن در بازار می باشد . واشر گرافیت خالص  برای اکثر برنامه های کاربردی آب بندی مایع صنعتی مناسب  است. همان طور که از نام این محصول پیداست ؛ واشر گرافیت خالص یا همان گراف اویل از گرافیت خالص ساخته شده است و تمام ویژگی های منحصر به فرد گرافیت خالص را همراه با خود یدک می کشد .

تحمل فشار این محصول بسیار مناسب است به گونه ای که قادر است فشاری معادل با PSI 4500 را تحمل کند و همچنین استحکام خود را از دست ندهد . واشر گرافیت خالص به اکسل در شرایط دشوار ،  تحمل گرما ،  فشار و مواد شیمیایی مهاجم شناخته شده است و این امر به ویژه برای ثبات واشر در دمای بالا و نوسانات فشار غیر ممکن است اما واشر گرافیت خالص این غیر ممکن را ممکن ساخته است . به دلیل این ویژگی ها ، واشر گرافیت خالص برای استفاده در پالایشگاه ،کارخانه های تولید کاغذ ، آب بندی سیالات صنعتی ، تقلیل لرزش ، خدمات بخار ، قطعات  برودتی و حرارتی ، کاربرد های الکترونیکی و الکتروشیمیایی و … مناسب است .

واشر گرافیت یا همان گراف اویل، یکی دیگر از انواع واشرهاست که از گرافیت خالص ساخته می شود.

این واشر تمام خصوصیات و ویژگی های گرافیت خالص را همراه خود دارد. تحمل فشار این واشر گرافیتی بسیار عالی است. به گونه ای که قادر است فشاری معادل 4500 PSI را تحمل نماید.

واشر گرافیت خالص غالباً برای پروژه های کاربردی تر خصوصاً آب بندی مایعات استفاده می شود.این واشر به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد بسیار پرکاربرد است.

از این نوع واشر در پالایشگاه ها، کارخانه های تولید کاغذ، جهت آب بندی سیالات صنعتی و خدمات بخار مکرر استفاده می شود.

  • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه واشر گرافیت خالص (گراف اویل) در ابعاد و اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .