تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

لوله و ورق فوم الاستومر

Author

لوله و ورق فوم الاستومر

عایق فوم الاستومر از مواد عایق سلولی انعطاف پذیر بر پایه اتیلین پروپیلن دیان مونومر (EPDM) که مقاومت حرارتی خوبی دارند ساخته می شود .

این عایق بسیار انعطاف پذیر بوده و ضخامت نسبتاً کمی دارد ؛ همچنین مقاومت بسیار خوبی در مقابل عبور بخار آب از خود نشان می دهد و در نتیجه بهترین عایق جهت استفاده در سیستم های سرمایش ، لوله کشی ها ، تهویه و همچنین در خطوط آب گرم و گرمایش می باشد .

تماس با ما

لوله و ورق فوم الاستومر

عایق فوم الاستومر از مواد عایق سلولی انعطاف پذیر بر پایه اتیلین پروپیلن دیان مونومر (EPDM) که مقاومت حرارتی خوبی دارند ساخته می شود . این عایق بسیار انعطاف پذیر بوده و ضخامت نسبتاً کمی دارد ؛ همچنین مقاومت بسیار خوبی در مقابل عبور بخار آب از خود نشان می دهد و در نتیجه بهترین عایق جهت استفاده در سیستم های سرمایش ، لوله کشی ها ، تهویه و همچنین در خطوط آب گرم و گرمایش می باشد .

اگرچه عایق فوم الاستومر نسبت به پشم سنگ یا پشم شیشه گران تر است ، اما به دلیل بی نیازی از پوششهای مضاعف برای دماهای پایین بسیار مقرون به صرفه تر بوده و پایداری بالایی نیز دارد . همچنین سریع ترین راه برای عایق بندی سیستم های لوله کشی می باشد که از ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و انعطاف پذیری بالایی برخوردار است ؛ در نتیجه عایق فوم الاستومر برای محیط هایی که فضای کار در آن کم است بسیار مناسب می باشد .

فوم الاستومر به دو شکل تخته ای ( رولی ) در ضخامت های مختلف و لوله ای در طول 180 سانتیمتر و سطح مقطع مختلف موجود است . این عایق ها با روکش آلومینیوم نیز در دسترس بوده و در مواردی که رطوبت محیط بیش از حد زیاد باشد یا در دماهای بسیار پایین و همچنین برای محافظت در برابر نور ماوراء بنفش از آن استفاده می شود . به علت چگالی بیشتر ضریب انتقال صوت عایق فوم الاستومر از پشم سنگ و پشم شیشه بیشتر می باشد .

برخی از مزایای فوم الاستومر به شرح زیر است :

  • مقاومت در برابر آلودگی ، رطوبت و بخار آب ، گرد و خاک ، اُزن و نور ماوراءبنفش ، خوردگی ، آلودگی های بیولوژیکی ، فشار و ضربه
  • ضریب انتقال حرارت بسیار پایین
  • بسیار انعطاف پذیر و غیر سمی و بدون فیبر
  • بدون ایجاد حساسیت پوستی
  • قابلیت چسبندگی و رنگ پذیری بالا
  • و ...
  • لازم ذکر است که پارت صنعت رحیمی قادر به ارائه فوم الاستومر در ابعاد و اندازه های استاندارد متناسب با نیاز شما مشتریان محترم می باشد .