تلفن تماس 021-33910725
ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 20:00 - 8:00

آدرس

خ امیرکبیر،ناظم الاطبا،پاساژ مشرقی پلاک11

نخ نسوز آزبست چهارگوش

Author

نخ نسوز آزبست چهارگوش

نخ نسوز آزبست چهارگوش به عنوان یکی از قدیمی ترین عایق های حرارتی بعد از 80 سال هنوز در سیستم های هدایت حرارتی مورد استفاده قرار گرفته و در بازار عرضه می شود . نخ نسوز آزبست از الیاف بلند آزبست در مقاطع چهارگوش بافته می شود .

این محصول به طناب نسوز آزبست یا پکینگ نسوز آزبست نیز مشهور است و در دو نوع غبار دار و بدون غبار تولید می گردد . البته از الیاف نسوز تفلون هم در این پکینگ استفاده می شود . تحمل حرارتی این طناب نسوز بسیار مطلوب است . به طوری که متخصصان مجرب دمای نوع بدون غبار آن را بین  250  تا  350  درجه سانتیگراد و دمای نوع غباردار آن را بین  350  تا  550  درجه سانتیگراد تخمین زده اند .

البته اگر دمای مورد نیاز شما بالاتر است نا امید نشوید زیرا نخ نسوز آزبست چهارگوش در شرایط خاص قادر به تحمل حرارت تا   700 درجه سانتیگراد نیز می باشد .

تماس با ما

نخ نسوز آزبست چهارگوش

نخ نسوز آزبست چهارگوش به عنوان یکی از قدیمی ترین عایق های حرارتی بعد از 80 سال هنوز در سیستم های هدایت حرارتی مورد استفاده قرار گرفته و در بازار عرضه می شود . نخ نسوز آزبست از الیاف بلند آزبست در مقاطع چهارگوش بافته می شود . این محصول به طناب نسوز آزبست یا پکینگ نسوز آزبست نیز مشهور است و در دو نوع غبار دار و بدون غبار تولید می گردد . البته از الیاف نسوز تفلون هم در این پکینگ استفاده می شود .

تحمل حرارتی این طناب نسوز بسیار مطلوب است . به طوری که متخصصان مجرب دمای نوع بدون غبار آن را بین  250  تا  350  درجه سانتیگراد و دمای نوع غباردار آن را بین  350  تا  550  درجه سانتیگراد تخمین زده اند . البته اگر دمای مورد نیاز شما بالاتر است نا امید نشوید زیرا نخ نسوز آزبست چهارگوش در شرایط خاص قادر به تحمل حرارت تا   700 درجه سانتیگراد نیز می باشد . طناب نسوز آزبست چهارگوش عایق حرارتی مناسبی برای خطوط لوله است .

البته زمانی که خطر آسیب های سایش در فضاهای بسیار محدود و روکش فلزی محافظ اضافی وجود دارد ، از آن استفاده نمی شود .

از این نخ نسوز به طور گسترده ای در درب کوره کک و بین آجر و فولاد ، قاب کار در کارخانه فولاد و همچنین در آب بندی درب دیگ های بخار استفاده می شود . نخ نسوز آزبست چهارگوش می تواند نیاز شما را برای داشتن یک درزگیر حرارتی انعطاف پذیر و در عین حال پرتراکم ، جهت جلوگیری از نشت انواع گازها ، به خصوص گازهای نجیب و همچنین انبساط حرارتی به خوبی برآورده کند .

جهت خرید و مشاوره رایگان